Výběr podle značky:

Doporučujeme

Meteostanice Viking 02037

Meteostanice Viking 02037

Meteostanice "Viking 02037" měří vnitřní teplotu a vlhkost, venkovní teplotu (pomocí bezdrátového senzoru - max. 100m v otevřeném prostoru) a relativní atmosférický tlak. Zobrazuje čas a datum, historii atmosférického tlaku (až 36 hod.) a má symbolovou předpověď počasí ve formě panenky (až 15 možností) s nastavením citlivosti symbolů. Stanice si pamatuje max. a min. naměřené hodnoty teplot a vlhkosti spolu s časem a datem uložení. Hodiny mohou být zobrazeny v 12 nebo 24hodinovém formátu. Zobrazení teploty ve °C, nebo °F. Mezi další funkce patří budík, indikace vybitých baterií, podsvětlení displeje, příjem až 3 venkovních vysílačů. Možnost zavěšení nebo postavení na podložku.

640,- Kč Detail
Naše společnost nabízí teploměry a meteostanice od Švédského výrobce Viking AB. Na trhu jsme již s více než 20ti letou tradicí a máme výhradní zastoupení v České republice od společnosti Viking AB, proto můžeme mít nejnižší ceny na trhu.

Nabízené druhy teploměrů:
- meteostanice
- digitální teploměry
- klasické teploměry
- kuchyňské teploměry
- saunové teploměry
- bazénové teploměry

Dodávka zboží je prozatím možná pouze na dobírku a platbou předem na účet.
V případě platby předem na účet, pošlete objednávku s dotazem na dostupnost na skladě. Bankovní spojení 7044413001/5500 Raiffeisenbank‎ a.s.

Zboží je zasíláno vždy druhého dne po objednávce. Pokud zboží není skladem, lze jej dodat do jednoho týdne a to v jakémkoliv množství.

Při objednávce nad 3.499,- Kč včetně DPH není účtováno dopravné.

Osobní odběr (bez poplatku) na adrese Medkova 56, Praha 4 - Chodov možný po telefonické domluvě na tel. 602 363 225.