Výběr podle značky:

Doporučujeme

Profesionální meteostanice Viking 02041

Profesionální meteostanice Viking 02041

Meteostanice Viking 02041 je jako jedna z mála stanic tohoto druhu vybavena dotykovým LCD displejem s podsvícením. Podsvícení není stálé, svítí po dotyku několik vteřin zelenými LED diodami. Stanice má v základní výbavě srážkoměr, miskový anemometr, čidlo na měření směru větru a kombinovaný senzor pro měření venkovní teploty a vlhkosti. Všechny tyto senzory se instalují na přiložený stojan pomocí instalační sady, jenž je u stanice. Z venkovního senzoru pro měření teploty a vlhkosti jsou všechna naměřená data bezdrátově přenesena (komunikace až do 100 m na frekvenci 868 MHz) do hlavní stanice, jenž je vybavena EEPROM pamětí pro 4080 datových souborů. Z hlavní jednotky můžete uložená data stáhnout do PC přes USB port a nahrát data do přiloženého programu EasyWeather (pouze v angličtině a němčině).

3990,- Kč Detail
Naše společnost nabízí teploměry a meteostanice od Švédského výrobce Viking AB. Na trhu jsme již s více než 20ti letou tradicí a máme výhradní zastoupení v České republice od společnosti Viking AB, proto můžeme mít nejnižší ceny na trhu.

Nabízené druhy teploměrů:
- meteostanice
- digitální teploměry
- klasické teploměry
- kuchyňské teploměry
- saunové teploměry
- bazénové teploměry

Dodávka zboží je prozatím možná pouze na dobírku a platbou předem na účet.
V případě platby předem na účet, pošlete objednávku s dotazem na dostupnost na skladě. Bankovní spojení 7044413001/5500 Raiffeisenbank‎ a.s.

Zboží je zasíláno vždy druhého dne po objednávce. Pokud zboží není skladem, lze jej dodat do jednoho týdne a to v jakémkoliv množství.

Při objednávce nad 3.499,- Kč včetně DPH není účtováno dopravné.

Osobní odběr (bez poplatku) na adrese Medkova 56, Praha 4 - Chodov možný po telefonické domluvě na tel. 602 363 225.